SLEVA 20 %: Buďte první, kdo absolvuje kurz Rekonektivního léčení online

Přináším Vám zcela mimořádnou příležitost. Jste mezi prvními, kdo po 20 letech, kdy působil Dr. Eric Pearl po celém světe a pořádal semináře Rekonektivního léčení a The Reconnection, má šanci první část semináře absolvovat online a to s výraznou slevou 20 %.

Rok 2017 je tedy velkým zlomem v celém způsobu předávání této zkušenosti a vy budete u toho.

Co je obsahem kurzu?

Online Level 1 je 8 hodinový tréninkový program, který Vás zprvu seznámí s úplnými základy Rekonektivního léčení. Dále osvětlí témata, která Vám umožní spatřit váš opravdový mnoharozměrný potenciál.

Celý zážitek je rozčleněn do jednotlivých kapitol a provede Vás celou hloubkou tohoto tématu. Umožní Vám také vidět Erica Pearla v jeho plném potenciálu, jako lektora i jako člověka. Zažijete s ním silný prožitek a pomůže vám nalézt způsob, jak svůj potenciál využít k výstupu z pomyslné krabičky.

Proč do toho jít?

Projít Level 1 Online je nutným krokem pro ty z Vás, kteří mají za cíl se nejen zúčastnit živého tréninkového programu Level 2, který probíhá s Dr.Ericem Pearlem osobně, ale případně se stát i praktikem Rekonektivního léčení a The Reconnection.

Připravili jsme pro Vás z pověření Dr. Erica Pearla a The Reconnection LLC, kompletní překlad tohoto programu do českého jazyka.

  • Šetřete čas
  • Přizpůsobte kurz svému tempu
  • Vracejte se k jednotlivým kapitolám

Já osobně věřím, že rozhodnutím o koupi Online Level 1 se posunete ve vašem životě směrem, o kterém jste ani netušili, že může nastat. Umožní Vám prožívat Váš život daleko naplněnějším způsobem. Zároveň jsem připraven Vám zodpovědět jakékoliv dotazy.

Objednávka

Pro získání slevy zadejte při registraci a následné objednávce kód: ukubrta

Sleva vám bude odečtena přímo v košíku.


Více informací naleznete zde.

Registrace a objednávku lze provézt zde.

Martin Kubů

Mojí vášní je práce s lidmi na jejich životní cestě, nalezení jejich snů a tužeb a využití jejich plného potenciálu k tvorbě naplněného života bez omezení, strachu a obav a pomoc v nalezení rovnováhy, harmonie a zdraví. Můj příběh si přečtěte zde >>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *