MARTIN KUBŮ

Praktik Rekonektivního léčení a The Reconnection,

hypnoterapeut, kouč a instruktor workshopů

Můj příběh

Mojí vášní je práce s lidmi na jejich životní cestě, nalezení jejich snů a tužeb a využití jejich plného potenciálu k tvorbě naplněného života bez omezení, strachu a obav a pomoc v nalezení rovnováhy, harmonie a zdraví .

Kde jsem dnes?

Dnes jsem zcela zdravý a dělám to, po čem jsem vždy toužil. To nemůže říct každý. Proto nyní pomáhám lidem najít smysl jejich života. Pomáhám odkrývat jejich sny, které mohou být v současnosti zastíněné a hledám způsob, jak svých snů a cílů mohou dosáhnout.

Pomáhám jim znovu nalézt harmonii, rovnováhu a zdraví, a to ve všech oblastech života. Mně samotnému trvalo dlouho, než jsem se do této fáze dostal. Rozhodně tomu vždy tak nebylo.

Nový začátek

Upřímně, před mnoha lety jsem byl ve stavu naprostého vyhoření. Po sedmnácti letech za barem ve své restauraci jsem cítil, že mě má práce už nenaplňuje. Cítil jsem také, že se nemám v životě kam posunout. Řešil jsem v té době řadu osobních i zdravotních problémů a nejvíc mě trápila moje záda.

Zdravotní problémy si vyžádaly operaci. Podstoupil jsem tedy na doporučení lékařů operativní zákrok páteře. Na krátkou chvíli se mi ulevilo, ale po čase byla bolest zpět. Lékaři mi hrozili další operací, jako jedinou možností. Tu jsem ale odmítl. Začal jsem hledat vhodnou alternativu, která by mi dlouhodobě pomohla.

Objevuji alternativní způsoby léčby

Jako mnoho jiných, začal jsem se učit různým protahovacím cvikům, které slibovaly zádům úlevu. S vyhořením jsem bojoval pomocí mnoha kurzů osobního rozvoje, čtením knih a učením se novým věcem. Začal jsem díky tomu pracovat s různými metodami léčení.

Přes masáže, Reiki, hypnoterapii, NLP, EFT, koučování jsem se dostal k Rekonektivnímu léčení a The Reconnection.

Spousta z těchto metod byla pro mě omezující a svazující svými přesnými postupy a rituály. Oslovování mistrů a velmistrů, bohů a dalších entit, vytváření ochranných rituálů, nošení talismanů atd. Nakonec jsem zůstal u toho, co pomohlo jednou pro vždy mě, co nejlépe funguje a co mi dává největší smysl. A tím je právě Rekonektivní léčení.

Rekonektivní léčení

Tato metoda léčby je naprosto jednoduchá. Její kouzlo je v tom, že se ji může naučit každý. Léčení je vždy ihned dostupné a přináší výsledky, o kterých se mi ani nezdálo.

Nyní ve své práci s lidmi využívám všech svých zkušeností, které jsem během let posbíral. Zejména z hypnoterapie, koučování, transformačních workshopů, ale především Rekonektivního léčení a The Reconnection.

Rád budu průvodcem na Vaší cestě hledání a uzdravení.

 

O mně