Co mi dalo Rekonektivní léčení?

Nedávno jsem se zamyslel nad tím, co všechno se v mém životě změnilo, a co mě posunulo dopředu. A to je to, co vám dnes chci vyprávět.

Nový začátek

Odrazovým můstkem bylo určitě moje rozhodnutí opustit po sedmnácti letech práci za barem. Byl jsem ve stavu vyhoření, práce mě už v tu dobu nebavila a hlavně nenaplňovala.
Stál jsem v tu chvíli na místě a nevěděl, co dál. Bylo to období temna.

Nějakým způsobem, a jistě to nebyla náhoda, jsem se začal zajímat o osobní rozvoj a na to navazovaly i různé techniky léčení. Konečně něco, co dávalo smysl. Něco, co by mě bavilo. Pomáhat druhým. Ať už v jejich cestě osobního rozvoje nebo v uzdravení jejich nemocí a neduhů.

Pracoval jsem s různými technikami léčení. Vyzkoušel jsem proniknout do tajů Reiki, osvojit si hypnózu, NLP, EFT, koučování. Neříkám, že tyto techniky snad byly špatné. Výsledky se dostavovaly, ale často léčba trvala dlouho. Navíc mě iritovaly některé rituály. Oslovování mistrů a velmistrů, bohů a andělů a ochrany proti všemu možnému, které jsou založeny na našem strachu.

Až mi do cesty přišlo Rekonektivní léčení a to mi ukázalo úplně jiný směr léčení, bez rituálů a ochran. Svázané ruce byly v tomto ohledu pryč. Naprosto jednoduchá metoda, kterou se může naučit každý. Stačí se naladit do pole rekonektivních frekvencí a jen si s nimi hrát. Nechat je dělat svoji práci a nijak se do toho nevměšovat. Objevit v tom svoje vlastní mistrovství, jak s tím pracovat.

Co všechno mi Rekonektivní léčení dalo?

Posunulo mě směrem, o kterém se mi před lety nejspíš ani nezdálo. Zlepšily se mi vztahy (osobní, rodinné, pracovní, s přáteli…). Uzdravila se mi bolavá záda a řada dalších neduhů. Tím jsem byl ušetřen ošklivé operace páteře.
Dostal jsem se do stavu vnitřního klidu, dokážu si užít přítomný okamžik a vědomě tvořit svůj život.
Co vidím ale jako hlavní benefit je, že mi léčení samotné přineslo práci Praktika Rekonektivního léčení a The Reconnection, která mě naplňuje a baví.
Dalo mi do rukou nástroj, který mění životy a osudy lidí a umožňuje jim návrat do jejich individuálního stavu rovnováhy a harmonie.

Mám kolem sebe řadu skvělých lidí v Rekonektivním Centru. S těmito lidmi společně tvoříme projekty, kterými pomáháme řadě dalších. Často hledajících se osob na jejich cestě osobního rozvoje a životního pokroku, jejich evoluce.
Někomu se to může zdát málo, ale pro mě je to obrovský skok, když se ohlédnu, kde jsem byl a kde jsem dnes.

A co vy, chcete zažít taky takový skok?

Je to jen vaše rozhodnutí.

Martin

Martin Kubů

Mojí vášní je práce s lidmi na jejich životní cestě, nalezení jejich snů a tužeb a využití jejich plného potenciálu k tvorbě naplněného života bez omezení, strachu a obav a pomoc v nalezení rovnováhy, harmonie a zdraví. Můj příběh si přečtěte zde >>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *